Kontakt:

posadzki@asonapolska.pl
tel. 606 967 000

Inwestorzy na całym świecie poszukują nowych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia przed zabrudzeniami oraz ścieralnością posadzek przemysłowych w garażach, halach produkcyjnych czy magazynach. Odpowiednio dobrany materiał pozawala na uzyskanie wymiernych oszczędności przy późniejszej eksploatacji posadzki, która tak naprawdę jest najbardziej eksploatowanym elementem budynku. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku są posadzki z żywic epoksydowych czy poliuretanowych.         

Odpowiedni dobór materiałów i fachowe wykonanie zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz oszczędności na środkach czyszczących. Zastosowanie żywic wymaga jednak zachowania odpowiednich rygorów technologicznych w trakcie układania powierzchni. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia bezbłędne doradztwo w wyborze materiałów, oraz rzetelne wykonanie pod względem jakościowym. Nasze żywice epoksydowe lub poliuretanowe oraz systemy posadzek cienko-powłokowych i typu ABS Duro System są dostosowywane do indywidualnych wymagań stawianych posadzkom, które są eksploatowane nawet w bardzo ciężkich warunkach.

Systemy żywiczne, systemy posadzek mineralnych i polimerowych są zawsze dobierane indywidualnie do każdego rodzaju zlecenia. Nasi pracownicy nie stosują jednego uniwersalnego rozwiązania w pomieszczeniach. Podczas doboru posadzki do konkretnej inwestycji kierujemy się wydłużeniem okresu eksploatacji i zmniejszeniem kosztów eksploatacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Gdański Business Center / Warszawa
Gdański Business Center / Warszawa

Wybrana lista referencyjna:

POSADZKI ŻYWICZNE LOKALIZACJA POWIERZCHNIA
Parking Hotel Inter Continental Warszawa 6 700 m2
Parking CH Reduta Warszawa 19 000 m2
Parking Hotelu Anders Praga 850 m2
Parking biurowca Hormony Warszawa 8 800 m2
ul. Postępu 14 Warszawa 20 000 m2
ul. Żaryna 2A Warszawa 14 000 m2
Gdański Business Center Warszawa 55 000 m2
Konstruktorska Business Center Warszawa 30 000 m2
Trybuny stadionu KS Legia Warszawa Warszawa 1 500 m2
Osiedle Nugat II Warszawa 12 000 m2