Kontakt:

posadzki@asonapolska.pl
tel. 606 967 000

Bogate i wieloletnie doświadczenie naszej firmy w wykonywaniu posadzek przemysłowych pozwoliło nam na opracowanie i dostosowanie najlepszych rozwiązań pod względem technologicznym i ekonomicznym. Dobieramy technologię, materiały i sprzęt indywidualnie do konkretnego zamówienia i charakteru obiektu. Z uwagi na różną eksploatację posadzki naszym klientom proponujemy posadzki:

  • betonowe z utwardzeniem powierzchniowym (technologia DST),
  • betonowe zatarte bez utwardzenia (pod płytki, wykładzinę lub żywicę itp. )
  • betonowe ryflowane (place na zewnątrz, rampy, podjazdy itp.)

Dzięki stosowanym przez nas technologiom nasze produkty cechuje bardzo długa żywotność i trwałość zapewnione poprzez monolityczną jednowarstwową budowę.

Posadzki są znane z wyjątkowej odporności na ścieranie - nawet do 60 razy większej niż tradycyjnego betonu. To niezwykle istotne, nie tylko ze względów technicznych, ale i biorąc pod uwagę kwestie ekonomiczne.

Stale poznajemy, wdrażamy i ulepszamy nowe metody wykonywania posadzek. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań pozwala na wykonanie posadzek odpornych na pylenie. Zapewniamy brak kurzu i kruszenia betonu przez cały okres użytkowania produktu przy należytej dbałości o posadzkę ze strony Inwestora (konserwacja i pielęgnacja).

Nowoczesne i nowatorskie rozwiązania technologiczne umożliwiają wykonanie posadzki w kilku kolorach. Posadzki nie muszą być szare. Mogą być kolorystycznie dopasowane do indywidualnego charakteru budowanego obiektu i jego późniejszego przeznaczenia.

Wykorzystywane przez nas technologie wykonywania posadzek pozwalają na zastosowanie ich w wielu różnych typach obiektów: w magazynach, halach, obiektach handlowych, w przemyśle, na stacjach paliw, w garażach, parkingach i wielu innych inwestycjach użyteczności publicznej oraz przemysłowej.

ul. Skoroszewska / Warszawa

 

20120706074
ul. Wąwozowa / Warszawa

 

 

SAMSUNG CSC
Gdański Business Center / Warszawa

Wybrana lista referencyjna:

POSADZKI PRZEMYSŁOWE LOKALIZACJA POWIERZCHNIA
Hotel Inter Continental Warszawa 22 000 m2
Hotel Forum Warszawa 17 000 m2
Hala Magazynowa Polpharma Gdynia 14 500 m2
Hala Magazynowa elektrowni Bełchatów 1 100 m2
Hangar lotniska Krzesiny 6 000 m2
Stacja paliw Krzesiny 980 m2
Hala lotniska Świdwin 1 200 m2
Hala magazynowa Grodzisk Mazow. 1 000 m2
Hala magazynowa Żyrardów 1 200 m2
Garaże ul. Marywilska Warszawa 1 000 m2
Garaże ul. Czerniakowska Warszawa 1 100 m2
Hala magazynowa Warszawa 2 200 m2
Płyta lodowa Mińsk Mazow. 1 800 m2