Hala Stadler w Siedlcach

Do wykonania była posadzka betonowa oraz żywiczna na dwóch halach – magazynowej oraz transportowej. Obie części już są użytkowane. Hala magazynowa ma dwa piętra i wiadome przeznaczenie; natomiast hala transportowa jest halą, w której wagony są podnoszone za pomocą podnośników i montowane już na torach. Przy wspomnianych podnośnikach zastosowano podwójne zbrojenie posadzki.

Gdański Business Center / posadzki

Etap 1

Inwestycja Gdański Business Center została podzielona na dwa etapy. Etap pierwszy wymagał wykonania posadzki żywicznej na garażach podziemnych w ilości ok 20 000 m2. W tym celu został użyty materiał firmy STO, wykończenie w kolorach jasnym i ciemnym szarym. Oprócz garaży podziemnych w zakres prac wchodziły również pomieszczenia techniczne i klatki schodowe.

Etap 2

Drugi etap opiewał na zakres ok 32 000 m2 i pod kątem użytych materiałów oraz przestrzeni nie różni się od pierwszego. Jest to kontynuacja współpracy z firmą HB Reavis.

Jana Kazimierza

Na inwestycji przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie została wykonana posadzka betonowa zacierana na powierzchni garażu podziemnego. Oprócz tego w naszym zakresie było również oznakowanie. Inwestycja jest już oddana.

Wąwozowa

W Warszawie przy ul. Wąwozowej firma Asona Polska wykonywała posadzki betonowe utwardzane powierzchniowo na powierzchni garażu podziemnego wraz z rampami. Sytuacja była o tyle ciekawa, że rampy były wykonywane na specjalnym materiale w celu uzyskania ryflowanej powierzchni.